Etapy realizacji

Przebieg typowej realizacji zlecenia:
1. Telefon w celu umówienia spotkania na miejscu docelowym naszego produktu.
2. Spotkanie i ustalenie generalnych założeń projektowych, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości (wybór wzoru, wybór materiału, sposobu montażu itp.) oraz dokonanie wstępnego pomiaru w celu wyceny.
3. Wykonanie projektu komputerowego, dokumentacji technicznej, wykonanie korzystnej dla klienta wyceny, przedstawienie atrakcyjnej oferty.
4. Po akceptacji wyceny, przygotowanie umowy oraz spotkanie w celu dokonania dokładnych pomiarów, ewentualne korekty, pobranie zaliczki.
5. Zakup i transport materiałów, wykonanie przez naszych pracowników elementów niezbędnych do wykonania zlecenia (wszystkiego co jesteśmy w stanie zrobić w warunkach warsztatowych i wszystkiego co jesteśmy w stanie przetransportować w całości).
6. Transport na miejsce montażu oraz montaż na posesji zleceniodawcy. W zależności od wybranej opcji, często balustrada dopiero powstaje u klienta, żeby idealnie dopasować się do istniejących murów i ścian. Dzięki temu, otrzymujemy produkt najwyższej jakości. Z doświadczenia wiemy, że nawet najdokładniejsze pomiary nigdy w pełni nie oddadzą identycznych kształtów pomieszczeń i wylewek betonowych, więc pomimo, że ten proces zabiera nam więcej czasu, stawiamy na dokładność i estetykę wykonując często balustrady u klienta. Baza sprzętowa pozwala nam spawać i obrabiać wszystko i wszędzie. Dodam, że nasze produkty są spawane i szlifowane, bez widocznych i szpecących skręcanych śrubami miejsc, nic nie drga, nie trzeszczy, nie dzwoni po krótkim czasie użytkowania jak to jest w przypadku składanych balustrad oferowanych przez inne firmy.
7. Rozliczenie, wskazówki dotyczące ułatwienia użytkowania i pielęgnacji oraz warunki gwarancji.

Po realizacji zlecenia, nasz produkt przez długie lata będzie cieszyć oko i budzić zachwyt na twarzach osób które zaprosisz do siebie.

Przekonaj się sam, jak wiele możesz zyskać – skontaktuj się z nami już teraz!